O FIRMIE

Firma Bik działa na rynku od 1987 roku, dynamicznie rozwijając się, czerpiąc wiedze o najnowszych technologiach i jednocześnie wdrażając je. W ciągu ostatnich lat firma BiK dobudowała dwie hale produkcyjne, w których zastosowane zostały najnowsze technologie m.in.:

  • proces nanoszenia powłok galwanicznych w warunkach kontrolowanych komputerowo oraz
  • instalacje odpylające.

Istotą naszej firmy i jej sprawnego działania przy zastosowaniu najnowszych technologii, jest wkład pracy zatrudnionych pracowników, którzy swym doświadczeniem (w wielu przypadkach ponad 20-letnim) podnoszą jakość wykonywanych usług i produktów.
Firma BiK pierwsze swoje kroki stawiała na rodzimym rynku, gdzie zyskała opinię rzetelnego kontrahenta. Lata doświadczeń z polskim rynkiem, ułatwił firmie wejście na rynki innych krajów.
W chwili obecnej prowadzone są liczne transakcje z zagranicznymi kontrahentami.

Co można powiedzieć o produktach wykonywanych w naszej firmie?

  • Produkowane produkty posiadają oryginalne wzory wykonane w oparciu o projekty polskich artystów plastyków (absolwenci Akademii Sztuk Pięknych Warszawie);
  • Sprzęt liturgiczny i świecki wykonany jest na wysokim poziomie;
  • Duże zainteresowanie wzbudzają prowadzone przez firmę renowacje i restauracje przedmiotów ( z możliwością wykonania folderu zdjęć z przed i po renowacji bądź restauracji);
  • Produkty wykonane posiadają wysokiej jakości powłoki galwaniczne.

” Zadowolenie klienta gwarantem naszej firmy.”

Motto firmy BiK to:

TOP